O Obiekcie

H APARTHOTEL jest obiektem SAMOOBSŁUGOWYM (nie posiada stacjonarnej recepcji). Gość dokonuje zameldowania i wymeldowania samodzielnie. Zlokalizowany jest w centrum miasta Ełk, kilka kroków od głównej promenady i jeziora. Nasz obiekt oferuje Państwu 8 luksusowych, w pełni wyposażonych apartamentów.

H APARTHOTEL jest jedynym w okolicy obiektem typu self-chck-in. Sefl check-in jest to system umożliwiający samodzielne zameldowanie i wymeldowanie o dowolnej godzinie, w trakcie trwania doby hotelowej. H APARTHOTEL posiada bezobsługową recepcję w postaci specjalnego stanowiska – intuicyjnego automatu, w którym płatność za rezerwacje dokonuje się przez terminal płatniczy lub odbiera się wcześniej opłaconą rezerwację. Kiosk umożliwia wygodne zameldowanie oraz wymeldowanie, podając wyłącznie kod dostępu. Automat niezwłocznie drukuje rachunki za płatność oraz umożliwia wystawienie faktury za pobyt. System „self-check in” jest przez naszych Gości niezwykle lubianym udogodnieniem.

Tym, co wyróżnia nasz obiekt spośród innych miejsc noclegowych w Ełku jest to, że w ramach pobytu oferujemy naszym Gościom możliwość korzystania ze strefy SPA, w którym znajdą Państwo dziesięcioosobowe jaccuzi, prysznic oraz saunę suchą. Hotelowe SPA znajduje się na poziomie -1.

Ponadto każdy zarezerwowany apartament ma zagwarantowane miejsce parkingowe na parkingu zewnętrznym znajdującym się na terenie naszego obiektu. Parking jest monitorowany i zamknięty (niestrzeżony) – do wyłącznej dyspozycji Gości naszego hotelu.

Jesteśmy przekonani, że nasz obiekt zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.