Self Check-In

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom H APARTHOTEL posiada bezobsługową recepcję w postaci Kiosku – specjalnego, intuicyjnego automatu, w którym płatność za rezerwacje dokonuje się przez terminal płatniczy. Kiosk umożliwia wygodne zameldowanie lub wymeldowanie, podając wyłącznie numer rezerwacji. Urządzenie generuje paragony oraz faktury VAT. Dzięki temu rozwiązaniu Goście nie muszą kontaktować się z obsługą hotelu i mogą przyjechać lub wyjechać w dogodnym dla siebie czasie w obrębie doby hotelowej. Zdalne zameldowanie jest opcją dostępną przez całą dobę. Poniżej prezentujemy Państwu wideo instrukcję obsługi kiosku hotelowego.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 i trwa do godziny 11:00 dnia następnego.

 

Jak działa samodzielne ZAMELDOWANIE w naszym obiekcie – krok po kroku

1) Dokonuje się rezerwacji telefonicznie, przez naszą stronę internetową lub inna stronę sprzedażową (np. booking.com).

2) Otrzymują Państwo kod dostępu wraz z poradami, jak dostać się do obiektu.

3) Wpisują Państwo kod dostępu na panelu przy bramce wejściowej lub/i przy bramie wjazdowej na parking (bramka i furtka zlokalizowane są od ul. Słowackiego).

4) Dokonują Państwo zameldowania (check-in) w samoobsługowym kiosku znajdującym się w obiekcie. Jeżeli rezerwacja nie była wcześniej opłacona należy w kiosku uiścić należną opłatę za rezerwację (płatność możliwa kartą płaniczą oraz BLIK).

5) Odbierają Państwo kartę wejściową do pokoju wraz z paragonem lub fakturą. Wygenerowana karta do pokoju otwiera drzwi do apartamentu, drzwi do strefy SPA, bramkę i bramę wjazdową.

 

Jak działa samodzielne WYMELDOWANIE w naszym obiekcie – krok po kroku

1) Przy kiosku samoobsługowym wybierz opcję „WYMELDUJ”.

2) Zdeponuj wygenerowaną przy meldunku kartę zdając ją do dyspensera. Lokalizacja dyspensera na maszynie przedstawiona będzie na grafice wyświetlonej na ekranie kiosku.

3) Po zdeponowaniu karty kliknij przycisk „WYLOGUJ”

 

Czy meldowanie bez recepcji jest trudne?

Nie. Zalecamy jednak uważnie i dokładnie przeczytać, wysłaną na adres e-mail wskazany przy rezerwacji, instrukcję zameldowania i wymeldowania poprzez kiosk samoobsługowy. Po zapoznaniu się z instrukcją zameldowanie nie powinno sprawić żadnego problemu. Obsługa automatu jest bardzo intuicyjna. W poniższy filmie instruktażowym pokazujemy krok po kroku jak wygląda proces zameldowania w naszym obiekcie.